DİJİTAL SİNYAL

Dijital Sinyal

KURUMSAL

Tarihçemiz

Günümüzün ihtiyaçlarına hizmet eden yazılım, program ve projeler alanında hizmet vermekteyiz..

Orta ölçekli bir işletme olmamıza rağmen kurulduğumuz ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede İnteraktif Eğitim alanında tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz.

Sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiz..

Firma Politikamız

Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir YAZILIM ŞİRKETİ olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

DOĞRU TERCİH DOĞRU GELECEK  DEMEKTİR.

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

 

Misyonumuz

Yüksek standartlı,kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

– Öğrencilerimizin hayatını kolaylaştırmak
– Her öğrenciye eğitimde eşitlik imkanı sağlamak
– İnsanları mutlu etmek
– Eğitim ve Öğretim döneminde ki, tüm öğrencilerimize ilham ve inovasyon getirmek.
– Öğrencilerimize; günümüzün gerekliliklerine uygun bilimsel, kaliteli ve etkin İnteraktif Eğitim Hizmeti sunmaktır.