DİJİTAL SİNYAL

Dijital Sinyal

International University Of Struga

Uluslararası Struga Üniversitesi, Makedonya Cumhuriyeti Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından akredite olan daha yüksek bir eğitim kurumudur.

Yolculuğumuza 2007/2008 öğretim yılında dört fakülte ile “Euro College” olarak başladık: İktisadi Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Bilgi Teknolojisi Fakültesi ve Siyasal Bilimler Fakültesi. işleri farklı yapmaktan ve günün zorluklarına cevap vermekten korkmayan bir üniversite olmak. 2008’den bu yana, iki yeni enstitüye, Avrupa Çalışmaları ve Uluslararası Politika Enstitüsüne ve Ekonomik Kalkınma ve Ekolojik Yönetim Enstitüsü’ne akreditasyon sağladık. Makedonya Cumhuriyeti Eğitim ve Bilim Bakanlığı. Bu, Üniversitenin adını değiştirmeye karar vermemizin ve onu “Struga Uluslararası Üniversitesi” olarak yeniden adlandırmamızın ana nedenlerinden biriydi.

Yerli ve yabancı birçok kurumun desteğiyle cesaretlendirilmiş, vizyon ve misyonunu koruyarak, Uluslararası Struga Üniversitesi küresel bir üniversite olma arzusunda sürekli gelişmekte ve gelişmektedir. Öğrencilerimize, çalışanlarımıza, mezunlarımıza yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Bugün, IUS, Balkanlar’da resmen Avrupa Üniversiteler Birliği-EAU’nun tam haklı üyesi olarak kabul edilen ilk özel üniversitedir. EAU üyeliği, sadece Makedonya’da değil, aynı zamanda bölgedeki yüksek öğretimin gelişiminde IUS’un en büyük profesyonel ve akademik ilerlemesini sağlayan en büyük avantajlardan biridir.

YÜKSEK LİSANS BÖLÜMLERİ